opstina gornji milanovac

KORONA VIRUS - COVID 19


Informacija za javnost

Informacija za javnost - Računi opštine Gornji Milanovac za uplatu donacija za pomoć u borbi protiv epidemijebolesti Covid-19 kod Uprave za Trezor

Informacija za javnost -SPISAK TRGOVINSKIH OBJEKATA KOJI ĆE RADITI PO NOVOM RASPOREDU RADNOG VREMENA NA TERITORIJI OPŠTINE GORNjI MILANOVAC

Važni telefoni

Obaveštenje za građane

OBAVEŠTENjE O PRIMENI UREDBE O IZMENAMA I DOPUNAMA MERA ZA VREME VANREDNOG STANjA U OBLASTI PREVOZA PUTNIKA U DRUMSKOM SAOBRAĆAJU

 

Sednica štaba 02.04.2020 - Opštinski štab usvojio nove mere za vreme vanrednog stanja

Opštinsko veće 01.04.2020

SEDNICA ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE OPŠTINE GORNjI MILANOVAC 16.03.2020.godine

Zaključak Opštinskog štaba za VS GM od 29-06-2020

Zaključak i Preporuka Štaba od 01-07-2020

Zaključak - Preporuka Štaba za VS GM od 14-07-2020

Zaključak - Naredba Štaba za VS GM od 16-07-2020

Zaključak Štaba za VS GMilanovac od 29-07-20

 

Saopštenje 17.03.2020 - dezinfekcija javnih površina, ustanova i stambenih jedinica

Saopštenje OIK 17.03.2020.godine

Saopštenje 18.03.2020

Saopštenje 19.03.2020

Saopštenje 20.03.2020.br1

Saopštenje 20.03.2020.br2

Saopštenje 20.03.2020.br3

Saopštenje 21.03.2020

Saopštenje 23.03.2020.

Saopštenje 24.03.2020

Saopstenje 25.03.2020

Saopštenje 26.03.2020

Saopštenje 27.03.2020

Saopštenje 27.03.2020.br.2- Poseta garnizonom mestu Vojske Srbije u Gornjem Milanovcu

Saopštenje 27.03.2020.br.3- Posebni kontejneri za maske

Saopštenje 28.03.2020

Saopštenje 29.03.2020.br1

Saopštenje 29.03.2020.br2 - “Niveus tim” podelio oko 100 paketa najugroženijima

Saopštenje 30.03.2020.

Saopštenje 31.03.2020.

Saopštenje 04.04.2020.

Saopštenje 05.04.2020.

Saopštenje 06.04.2020.

Saopštenje 07.04.2020.

Saopštenje 08.04.2020.

Saopštenje 09.04.2020.

Saopštenje - demanti 09.04.2020.

Saopštenje 10.04.2020.

Saopštenje 11.04.2020.

Saopštenje 12.04.2020.

Saopštenje 13.04.2020.

Saopštenje 14.04.2020.

Saopštenje 15.04.2020.

Saopštenje 16.04.2020.

Saopštenje 17.04.2020.

Saopštenje 21.04.2020.

Saopštenje 22.04.2020.

Saopštenje 23.04.2020.

Saopštenje 24.04.2020.

Saopštenje 24.04.2020.-Vredna donacija „Papir Printa“ Opštoj bolnici

Saopštenje 25.04.2020.

Saopštenje 27.04.2020.

Saopštenje 30.04.2020.

Saopštenje 30.04.2020.- Agencija „Niveus tim“ donirala Domu zdravlja tunel za dezinfekciju

Saopštenje 01.05.2020.

Saopštenje 02.05.2020.

Saopštenje 05.05.2020.

Saopštenje 06.05.2020.

Saopštenje 07.05.2020.

Saopštenje 08.05.2020.

Saopštenje 10.05.2020.

Saopštenje 11.05.2020.

Saopštenje 12.05.2020.

Saopštenje 13.05.2020.

Saopštenje 14.05.2020.

Saopštenje 15.05.2020.

Saopštenje 15.05.2020. -Kompanija “Metalac” donirala tunel za dezinfekciju Domu zdravlja

Saopštenje 16.05.2020.

Saopštenje 17.05.2020.

Saopštenje 18.05.2020.

Saopštenje 19.05.2020.

Saopštenje 20.05.2020.

Saopštenje 21.05.2020.

Saopštenje 05.07.2020.

 


Ćir    Lat    Eng


       
opstina gornji milanovac
 

Opština Gornji Milanovac

Adresa: Takovska 2,

32300 Gornji Milanovac, Srbija

Tel: +381 32 / 515 0050

Fax: +381 32 / 720 282

info@gornjimilanovac.rs
www.gornjimilanovac.rs

Usuditi se, to je cena napretka!